تبليغات X

نمایندگی بوش
سرویس وبلاگدهی بیان
سرویس وبلاگدهی اسپورت بلاگ
کلیک ویو
لباس پرستاری
نظافت منزل
خرید فولاد
تشک رویال
سایت ایران ملک
سایت گمیابی
نمایندگی تعمیرات بوش
نمایندگی تعمیرات آاگ
دانلود تحقیق
دانلود مقاله
دانلود جزوه
دانلود پیشینه تحقیق
دانلود مقاله و تحقیق
دانلود طرح های توجیهی
دانلود بهترین مقالات
دانلود مقاله رایگان
دانلود مقاله
دانلود بهترین مقالات
دانلود تحقیق
دانلود مقاله و تحقیق
دانلود تحقیق و مقاله

دانلود طرحهای توجیهی

خدمات بوش

پنجشنبه 11 مهر 1398
1:47
طرح توجیهی


نمایندگی تعمیرات بوش

نمایندگی بوشنمایندگی تعمیرات بوش BOSCH

نمایندگی تعمیرات بوش در تهران

از دغدغه های خریداران لوازم برقی بوش خدمات پس از فروش بوش ، نگهداری و تعمیرات بوش است. قاعدتا شما برای درمان دل درد به چشم پزشک مراجعه نمیکنید. از آنجایی که هر گردی گردو نیست! هر تعمیر کاری هم تعمیر کار مناسب بوش نیست. سیستم پیچیده لوازم برقی بوش کار تعمیر آن را بسیار سخت کرده است. اشتباه نکنید این سختی فقط برای افراد متفرقه و نامتخصص میباشد نه برای تکنسین های کارآزموده نمایندگی های بوش از جمله نمایندگی بوش در تهران.

برای سهولت مصرف شما مشتریان شرکت بوش دستورالعملی را برای شما تدوین کرده که با عمل به آن باعث کمک به حفظ سلامت محصول شده .

اونل به دستورالعمل های ارائه شده در دفترچه های راهنمای محصول عمل کنید. برای مثال برای کارآیی بهتر ماشین ها ظرف شویی بوش حتما از قرص ها وشوینده های مخصوص استفاده کنید.

حواستان به نوسانات برق باشد و برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی حتما ازمحافظ ها استفاده کنید، آن هارا در جایگاه های مخصوص که در خانه ها تعبیه شده استفاده کنید. مثلا به هیچ وجه یخچال و فریزر بوش را در کنار اجاق گاز بوش قرار ندهید.

نگران نباشید … بروز مشکلات برای لوازم برقی بوش اجتناب ناپذیر است و ما با رعایت دستورالعمل ها میتوانیم این امر را به تعویق بیندازیم. حال که وسیله ی شما دچار مشکل شده باید به چند نکته دقت بفرمایید.

در اکثر موارد شاهد این بوده ایم که بعد از خرید از یک برند با بروز مشکل دیگر خبری از پشتیبانی نبوده. اما ما خیال شما را راحت میکنیم نمایندگی تعمیرات بوش تهران همیشه درکنار شماست و با پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش بوش شما را تنها نخواهد گذاشت.

همیشه درهنگام بروز مشکلات از تعمیرکاران و متخصص بوش همان برند استفاده کنید. تعمیر کاران تجربی به علت اینکه با سیستم عامل های به کار رفته در محصولات بوش آشنایی ندارند نتنها به شما کمک نمیکنند بلکه با دست کاری باعث بروز مشکلات فنی دیگر در دستگاه شده و روند اصلاح و تعمیر دستگاه بوش را کند میکند.

ویژگی های نمایندگی بوش تهران

مهم ترین ویژگی حضور تکنسین های متخصص و دوره دیده میباشند که متخصص تعمیر کردن دستگاه های بوش هستن .علت اینکه ما اصرار داریم از متخصصین این حوزه استفاده کنید این است که تعمیرکاران متفرقه شناختی از محصول و نحوه کارکرد و عملکرد و سیستم های به کار رفته ندارند در نتیجه با دخالت در سیستم باعث بروز مشکلات دیگری میشوند.

نکته مهم دیگر استفاده از قطعات اصلی بوش است. عملکرد عالی و زبانزد محصولات بوش به خاطر به کار رفتن قطعات و لوازم با کیفیت و اصل بوش میباشد. حال اگر ما به تعمیرکاران غیرمجاز و غیر متخصص مراجعه کنیم و بر فرض محال امیدوار باشیم که آسیب بیشتر و اضافه تری به دستگاه نزنند با استفاده از قطعات کپی، غیر اصل و یا بی کیفیت نتنها مشکل دستگاه را حل نمیکنند بلکه عملکرد آن را نیز تضعیف میکنند برای مثال اگر در تعمیر اجاق گاز بوش از ترموکوپل، ترانس و فندک و … مناسب و اصل و پیش فرض بوش استفاده نشود مشکل به هیچ وجه حل نمیشود، یا برای مثال صدا های اضافی که از موتور یخچال و فریزر بوش می آید تنها با جایگزین کردن قطعه اصلی رفع میشود و در غیر این صورت اتلاف وقت وهزینه است. نمایندگی بوش در تهران با استفاده از قطعات اصل و با کیفیت بوش که تولید خود آلمان هستند لوازم خانگی بوش را به بهترین نحو ممکن تولید کرده و اصطلاحا همانند روز اولش به شما تحویل میدهد .

از دیگر خدمات نمایندگی مجاز بوش در تهران

مهم ترین ویژگی نمایندگی بوش تهران تعهد است. تمامی تعمیرات به علت وجود فاکتور معتبر گارانتی میشود. این گارانتی به منزله ضمانتی است که این نمایندگی در قبال خدمات خود به مشتری میدهد تا شما خیالتان از بابت کیفیت راحت باشد. نمایندگی بوش تهران همچنین با استفاده از متخصصین حرفه ای بوش در رابطه با عیب یابی و تعمیر محصولت بوش مشاوره رایگان میدهد.

وجه تمایز نمایندگی بوش در تهران

اگر میخواهید وسایل و لوازم خانگی بوش خود را غیر اصولی و بی کیفیت و با اجناس و قطعات بی کیفیت و تقلبی تعمیر کنید این نمایندگی به هیچ وجه گزینه خوبی نیست! پس برای دریافت بهترین ها با ما باشید.

از جمله ویژگی های نمایندگی بوش در تهران

دقت: نمایندگی بوش در تهران از تکنولوژی های روز دنیا بهره میگیرد. تکنولوژی های نمایندگی شرکت بوش که باعث افزایش کیفیت تعمیرات میشود و همچنین باعث ایجاد دقت بالا در عیب یابی و تعمیر خواهد شد.

کیفیت: خدمات ارائه شده توسط نمایندگی بوش تهران با بالا ترین کیفیت در جهت جلب رضایت مشتریان میباشد. همانگونه که شرکت بوش با ارائه خدمات با کیفیت بوش شما را راضی میکند خدمات پس از فروش بوش از جمله تعمیرات بوش نیز توسط نمایندگی های بوش با کیفیت بالا ارائه میشود.

سرعت: فکر کنید یخچال بوش شما دچار اشکال شده است. یخچالی پر از مواد غذایی سرد و حتی یخ زده که به احتمال زیاد فاسد شدنی هم هستند. سرعت از جمله دیگر مزایای نمایندگی بوش تهران میباشد این سرعت باعث شده که به هیچ وجه وقت مشتریان عزیز تلف نشده و در اتفاقاتی مثل مثال بالا مشتریان محصولات بوش متضرر نشوند.

قیمت مناسب: تعرفه های نمایندگی بوش تهران از تعمیرکاران متفرقه بسیار مناسب تر است.

تعمیرگاه بوش در تهران در سال ۱۳۷۹ در تهران تاسیس شد و مفتخر است که جز بهترین نمایندگی های یکی از بهترین برند های جهان در سطح کشور و استان تهران . از جمله افتخارات این مجموعه بازخورد های مثبت مشتریانی است که به این نمایندگی مراجعه کرده اند و با سربلندی اعلام میدارد این نمایندگی همواره در ارتقای کیفیت و ارائه بهترین ها پیشگام بوده است.

خدمات ارائه شده در این نمایندگی

تعمیرات یخچال و فریزر بوش

ساید بای ساید بوش

ماشین های ظرفشویی و لباس شویی

فر و ماکروفر بوش

خدماتی از قبیل:

نصب، عیب یابی تعمیر، تعمیر در محل، سرویس های دوره ای و رفع صدا های احتمالی، اجسام خارجی، رفع برق گرفتگی و آبگرفتگی و آب ریزش لوازم.

آدرس نمایندگی:خیابان ری، نرسیده به امین حضور، خیابان آبشار، پلاک ۲

تلفن:۳۳۵۵۹۲۶۰-۰۲۱

۳۶۸۳۰۴۲۴-۰۲۱

۰۹۱۹۸۰۳۰۸۴۲

با نمایندگی بوش تهران هرگز برای تعمیر یک وسیله دوبار هزینه پرداخت نکنید.

معرفی شرکت بوش BOSCH

بوش به عنوان پر آوازه ترین برند تاریخ صنایع ماشین های خودکار، همیشه سعی در ارائه بهترین ها را داشته.نمایندگی بوش در ایران و تمامی سطح دنیا این خط مشی را دنبال میکنند “مشتری رییس جمهور است” . در همین راستا نمایندگی تعمیرات بوش با پایبندی به این اصل سعی در ارائه بهترین ها را در طول دوره کاری خود داشته است.

تاریخچه محصولات بوش

شرکت بوش در سال ۱۸۸۶ توسط رابرت بوش جوان در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس شد. رابرت بوش ۲۵ ساله کار خود را ابتدا در یک کارگاه ساده با تعداد محدودی کارگر شروع کرد. او در بادی امر مشغول تعمیرات دستگاه های تلفن و همچنین ماشین های تحریر آغاز کرد. او پس از مدتی دچار کاهش و کمبود بودجه مالی شد و ت مرز ورشکستگی پیش رفت. اما سعی کرد با قرض پول از مادر خود و همچنین گرفتن وام مجددا کار خود را احیا کند در ۱۰ سال ابتدا ایجاد شرکت، رابرت بوش دچار مشکلات متعددی بود. اگر وی از پس این مشکلات در آن زمان برنمی‌آمد اکنون شرکت بوش وجود نداشت. در مقابل چنین مشکلات او هیچگاه خود را نباخت، خوشبینی و تشنگی به علم و دانش در نهایت باعث موفقیت وی شد. او خیال پرداز نبود. زمانی که در سال ۱۹۰۰ تصمیم گرفت کارخانه خود را تأسیس کند قصد داشت ۲۰۰ نفر در کارخانه اش کار کند. در ابتدا کار ۳۰ نفر را به کار گرفت. چنین کاری را بر اساس این باور شروع کرد که می‌تواند قسمتی از ساختمان جدید را اجاره دهد. به هر حال او به خوبی می‌دانست که به تنهایی نمی‌تواند کل ۱۰۰ نفر ظرفیت کارخانه خود را پر کند. شرکت بوش که یک شرکت بر مبنای فناوری است زمینه خود را در ساخت و تولید ماشین های خودکار گسترش داد و امروزه با تولید لوازم خانگی، ابزار آلات صنعتی، لوازم امنیتی، موتور دو چرخه برقی، قطعات الکترونیکی فعالیت میکند. محبوبیت برند بوش به علت اصالت در کنار کیفیت وهمچنین مشتری مداری است. نمایندگی بوش درایران و سراسر جهان نیز با توجه به سابقه درخشان و استقبال عمومی از این برند همواره برای خدمت رسانی در تلاشند.

چرا بوش

کیفیت. تنها پاسخی که میتوان به این سوال داد کیفیت ارائه خدمات توسط نمایندگی های بوش میباشد. شرکت بوش قوانین سخت گیرانه ای را در زمینه اعطای نمایندگی مقرر کرده که همین گزیده کاری باعث شده بهترین ها در زمینه خدمات رسانی فعالیت کنند نمایندگی بوش در تهران به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های تعمیرات بوش در تهران و ایران باسابقه ای در حدود بیست سال مفتخر است که همواره در جلب رضایت رضایت مشتریان پیش گام بوده است.

محصولاتی که بوش در زمینه لوازم خانگی ارائه داده است از قرار زیر میباشد

لوازم برودتی همچون یخچال و فریزر بوش

ماشین های لباسشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش

لوازم برقی آشپزخانه بوش

اجاق گاز بوش

وسایل سرمایشی و گرمایشی بوش

قهوه ساز و چایی ساز بوش

وسایل بهداشتی و آرایش بوش

و…

شعاری که شرکت بوش دارد این است “ما نمیتوانیم زندگی شما رو از روزمرگی دربیاوریم ولی آن را آسان میکنیم.” محصولات بوش در عین طراحی ساده دارای ظرافت هایی است که چشم را خیره میکند و به علاوه با استفاده از ابتکارات و اختراعات حوزه علم محصولات پیشرفته تری را ارائه میدهد.

از جمله نکات قابل توجه در رابطه به شرکت بوش و محصولات آن میتوانیم به مسائل زیر اشاره کنیم:

۱-محصولات بوش از اصالت و کیفیت زیادی برخورد دار هستند. توجه داشته باشید محصولاتی که کپی و فیک هستند نه تنها از این کیفیت برخورددار نیستند بلکه با خراب شدن زود هنگام باعث ضرر زدن به شما میشود.

۲-خدمات پس از فروش را فقط از نمایندگی های معتبر بوش، مثل نمایندگی بوش در تهران، بخواهید. علت این امر این است که چون محصولات شرکت بوش از طراحی خاص و سیر تولیدی ویژه ای برخوردار است ، درنتیجه افراد متفرقه توانایی انجام خدمات مربوطه از جمله نصب و خدمات پس از فروش بوش مثل تعمیر را ندارند. نمایندگی بوش تهران با سابقه ای درخشان، تکنسین های کارآموخته و حرفه ای معتبر ترین نمایندگی تعمیرات بوش در تهران میباشد.

چه ویژگی هایی محصولات بوش را از سایر محصولات مشابه برند های مختلف متمایز میسازد؟

در طی یک رقابت که در آلمان بین ۳۵۰ غول تولید لوازم خانگی صورت گرفت، برند بوش پیروز قاطع این رقابت بود و موفق شد که مدال جایزه ثبوت و پایداری در کیفیت را از آن خود کند.

به علاوه بوش دارای نشان استار برای تمامی محصولات لوازم خانگی خود از جمله ماشین لباس شویی بوش ، ماشین ظرفشویی بوش و یخچال و فریزر بوش خود میباشد. نشان استار یا ستاره انرژی نشانیست برای برند های تولید لوازم خانگی برای کنترل مصرف انرژی.

شرکت بوش مهم ترین هدفی که در تولید لوازم خانگی دنبال میکند بهینه سازی در مصرف انرژی و صرفه جویی است.رقابت امروزه تولید کنندگان لوازم خانگی برسر مسئله انرژی است و تلاش این شرکت ها برای بهینه سازی مصرف انرژی توسط محصولات ارائه شده از شرکتشان است. در همین راستا بوش به تکنولوژی سبز دست پیدا کرده است. این تکنولوژی باعث شده علاوه بر عملکرد بالای لوازم خانگی از لحاظ تکنولوژی روز، از لحاظ صرفه جویی در مصرف انرژی نیز موفق باشد. ازم به ذکر است که محصولات بوش این توانایی را دارد که تا ۵۰ در صد در مصرف برق و تا ۷۰ درصد در مصرف آب صرفه جویی کند. پس اگر به فکر اقتصاد خانواده خود هستید و سرانه مصرف انرژی از دغدغه های شماست توصیه ما به شما استفاده از محصولات شرکت بوش است.

علاوه بر مصرف بهینه انرژی که از مزیت های قابل توجه محصولات بوش است، نکته قابل تحسین دیگر این است که طراحان لوازم خانگی بوش این برند توجه زیادی به مسائل زیست محیطی داشته اند. محصولات تولیدی این برند به هیچ عنوان به محیط زیست آسیب نمی رساند و از مواد اولیه بسیار مرغوبی ساخته شده اند. مزیت دیگر این محصولات رابط کاربری آسان میباشد. مشتریانی که از این محصولات استفاده کرده اند از کارآیی آسان و مدیریت هوشمند این محصولات کمال رضایت را دارد. ماشین های ظرفشویی بوش این برند برند بوش را در این زمینه تبدیل به برند اول جهانی کرده است. هود های بیصدا ی بوش و با کیفیت محصولات بوش آرامش را برای منزل به ارمغان آورده و مدیریت مقدار شوینده ها توسط ماشین لباس شویی بوش باعث شده این محصول بسیار مقرون به صرفه باشد.


برچسب ها: خدمات بوش ,
[ بازدید : 2 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود طرحهای توجیهی است. | با قدرت ویکی بلاگ